Klávesnice Nokia N95

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Mobilní příslušenství

• , zakoupeno v PT-MOBIL

Náhradní klávesnici už nabízí málo prodejců. Je to první oprava mého mobilu po 6 - ti letech !!! Proto velký dík, že Vaše firma slepě nenabízí jen novinky a podobné nesmysly.

• velmi dobré obch.podmínky nákupy

zaujali mne web stránky

Produkt nemá žádné parametry.

Klávesnice Nokia N95 Silver. Nokia originální náhradní díl Klávesnice Nokia N95 Silver pro mobilní telefon značky Nokia. Nabízíme kryty, klávesnice, sklíčka LCD i antény pro mobilní telefony Nokia. Nové originální náhradní díly od finské značky Nokia. Opravte si bez problémů svůj telefon Nokia za pomocí náhradního originálního housingu, klávesnice či krytu Nokia. Klávesnice Nokia N95 Silver.

• , zakoupeno v Mobilní příslušenství

• , zakoupeno v PT-MOBIL

• velmi dobré obch.podmínky nákupy

zaujali mne web stránky

• Je dobra
    • ------------

Stara klavesnice se rozbyla a cena byla prizniva.

• , zakoupeno v vsekmobilu

• , zakoupeno v Mobil-bar.cz

kvalita

• , zakoupeno v i-cell

• -

Klavesnice splnila me ocekavani.Funkcnost velmi dobra