Klávesnice Nokia 6070

Do týdne • 1 varianta83 Kč201 neověřených recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta89 Kč29 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč93 % • 7 573 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Telel.cz

• klávesnici jsme vyměnili za starou, funguje, jsem ráda že jsme tento náhradní díl ještě sehnali

výhoda dostupnosti ještě starého dílu a nejnižší cena

• , zakoupeno v Mobilní příslušenství

• Klávesnica je z druhovýroby, je zle vylisovaná, po sadení do krytu odstávali tlačidlá.

Neodporúčam.

• , zakoupeno v Díly pro multimedia

• S mojí starou\klávesnicí \už někdy nereagoval na mačkání tlačítek,s touhle bez problémů.
    • Trochu křivě usazené tlačítka.

Za tyhle peníze super nabídka.Pokud nechcete mnoho vrážet do starého telefonu,tak to berte.Doporučuji.

Klávesnice Nokia 6070 stříbrná. Originální náhradní díl Klávesnice Nokia 6070 Silver pro mobilní telefon značky Nokia. Opravte si bez problémů svůj telefon Nokia 6070 za pomocí náhradního originálního housingu, klávesnice či krytu Nokia. Nové originální náhradní díly od finské značky Nokia.Opravte si snadno svůj telefon Nokia 6070 pokud vám praskla klávesnice nebo máte ošoupaná tlačítka.

Barva: silver / stříbrná

• , zakoupeno v Telel.cz

výhoda dostupnosti ještě starého dílu a nejnižší cena

• , zakoupeno v Mobilní příslušenství

Neodporúčam.

• , zakoupeno v Díly pro multimedia

• Trochu křivě usazené tlačítka.